Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs/www.regno.cz/home/www/admin/config/global_browse.php on line 15
Regno: Plastová okna: Hliníkové dveře

Regno: Plastová okna » Vchodové dveře » Hliníkové dveře

Hliníkové dveře

Pro náročné zákazníky a frekventované vstupy v bytových domech, školách, obchodech nebo administrativních budovách nabízíme hliníkové vchodové dveře s přerušeným tepelným mostem ze značkového německého systému HEROAL, ProfiSérie 065.

Všechny profily řady 065 jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,2 F22 a přerušení tepelného mostu je prováděno za použití polyamidových vložek zesílených skleněnými vlákny, čímž je dosaženo optimální stability výrobků.


Povrchová úprava je prováděna práškovým vypalovaným lakem nebo eloxáží, takže zákazník má možnost volby jakéhokoliv odstínu dle stupnice RAL a výběr z několika odstínů eloxu. Profily v barvách bílá, hnědá a stříbrný elox jsou dodávány přímo ze skladových zásob, takže umožňují dodávky v krátkých lhůtách a nižších cenových relacích. Pro zákazníky, kteří chtějí přesně sladit design hliníkových dveří s plastovými okny v imitaci dřeva, lze hliníkové profily potahnout foliemi Renolit či Hornschuch.

Koeficient prostupu tepla hliníkových dveří ProfiSérie 065 při použití izolačního dvojskla nebo plné výpně činí Uw = 1,8 W/m2.K (viz certifikát)

Hliníkové dveře a vstupní portály lze samozřejmě vybavit příslušenstvím a doplňky dle přání investora jako jsou samozavírače, dveřní stavěče, automatické zámkové lišty, madla, panikové kování, zvonková tabla, sestavy dopisních schránek atd.