Regno: Plastová okna » Vchodové dveře

Vchodové dveře

Málokterý element má při návrhu fasády takovou důležitost jako vchodové dveře. Dveře jsou vizitkou každého domu a zároveň by měly být zárukou maximální bezpečnosti, trvanlivosti a spolehlivosti.

Společnost REGNO vyrábí a dodává plastové vchodové dveře ze značkového německého profilového systému TROCAL a pro náročné zákazníky a frekventované vstupy v bytových domech, školách, obchodech nebo administrativních budovách hliníkové vchodové dveře s přerušeným tepelným mostem ze značkového německého systému HEROAL.

Oba typy vchodových dveří nabízíme v tzv. „poutcovém" provedení (členění dveří je prováděno přímo ve výrobě prostřednictvím pravých křídlových příček a kombinací neprůhledných výplní a libovolných typů skel) nebo v provedení „s výplní" (v takovém případě vyrobíme kompletní rám a křídlo a do křídla zasklíme hotovou výplň dle výběru zákazníka). Nejčastěji dodáváme dveřní výplně od předního českého výrobce dveřních výplní, společnosti Perito.

Samozřejmostí je možnost výběru barvy či dřevodekoru, dveřního kování, zámkové lišty, bezpečnostního, ornamentního či reflexního skla, bezpečnostní zámkové vložky a dalších dveřních doplňků či příslušenství.