Regno: Plastová okna » Plastová okna

Plastová okna

Od svého vzniku v roce 1992 využíváme pro výrobu plastových oken a dveří značkový německý profilový systém TROCAL společnosti PROFINE INTERNATIONAL PROFILE GROUP (dříve HT Troplast AG), která v roce 1954 vyrobila první plastové okno na světě a svých více než 56-ti letých zkušeností využívá k neustálému zdokonalování a optimalizaci svého profilového systému, který je v současné době co do technické vyspělosti, statiky a propracovanosti detailu jedním z nejlepších na trhu vůbec. Za zmínku stojí zejména patentované uspořádání vnitřních stěn profilů, které zvyšuje jejich torzní tuhost a zlepšuje jejich tepelně-technické vlastnosti.


Od 1. ledna 2009 jako jedni z prvních na českém trhu vyrábíme „Okna nové generace" ze systému TROCAL 88+, která se vyznačují bezkonkurenčními tepelně-technickými a statickými vlastnostmi, v poměru „cena/výkon" nemají na tuzemském trhu dosud srovnatelnou konkurenci a jsou právem přirovnávána k "Mercedesu" mezi plastovými okny (to však neplatí o jejich ceně, která je více než příznivá).

Co se týče okenního celoobvodového kování, po celou dobu naší existence používáme značkové německé kování SIEGENIA. V roce 2010 jsme začali standardně používat celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI TITAN AF.