Regno: Plastová okna » O společnosti

O společnosti

Společnost Regno s.r.o. je ryze českým výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří bez vlivu zahraničního kapitálu, který působí na českém trhu již od roku 1992.

Při výrobě plastových oken a dveří využíváme od svého vzniku v roce 1992 značkový profilový systém TROCAL od německé firmy  PROFINE a značkové německé kování SIEGENIA. Profilový systém TROCAL se navíc může „pochlubit" nejdéle prakticky ověřenou životností v délce 55 let, protože první sériově vyrobené plastové okno na světě bylo vyrobeno v roce 1954 a bylo to okno systému TROCAL.

Od 1. ledna 2009 jako jedni z prvních na českém trhu vyrábíme „Okna nové generace" ze systému TROCAL 88+, která se vyznačují bezkonkurenčními tepelně-technickými a statickými vlastnostmi a v poměru „cena/výkon" nemají na tuzemském trhu dosud srovnatelnou konkurenci.

Při výrobě hliníkových oken a dveří využíváme německý profilový systém HEROAL. 

Vybrané výrobky společnosti Regno jsou zapsány do Seznamu schválených výrobků a technologií dotačního programu Zelená úsporám a společnost Regno je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů.

Ve  společnosti Regno je zaveden a certifikován systém řízení jakosti dle ISO 9001, a to včetně výroby a montáže jak plastových tak i hliníkových oken a dveří.  

Nejnáročnější (a ze strany zákazníků nejdůkladněji sledovaná) je výměna oken za provozu. Pro takovéto výměny oken „na klíč" v obydlených objektech (bytech či kancelářích) si firma Regno za dobu své 17-ti leté existence vytvořila propracované know-how takovýchto výměn, které díky svým zkušeným a speciálně školeným montážním partám v praxi široce a úspěšně aplikuje. Výměny oken v bytových domech provádíme výhradně prostřednictvím vlastních zaměstnanců společnosti REGNO - MONT s.r.o. nebo prostřednictvím speciálně školených montážních skupin a zásadně nevyužíváme cizích státních příslušníků. O stoprocentně  profesionálním přístupu svědčí množství děkovných dopisů oceňujících hladký a bezproblémový průběh rekonstrukcí.

Bytovým družstvům a SVJ nabízí společnost Regno speciální dodací podmínky a množstevní slevy.

Firma Regno v současné době disponuje dvěma automatickými výrobními linkami pro výrobu pravoúhlých plastových oken, výrobní linkou pro speciální produkci (šikminy, vstupní dveře, posuvné dveře ...) a výrobní linkou pro výrobu hliníkových oken a dveří. Pracovní kolektiv firmy Regno tvoří cca 60 zaměstnanců a je složen z inženýrů, techniků, obchodníků, pracovníků ve výrobě a v montáži atd. Výrobní areál ve Slaném včetně technologického vybavení je plně ve vlastnictví společnosti. Současná výrobní kapacita firmy v jedné směně činí cca 180 oken denně a tomuto objemu výroby je přizpůsobena i montážní kapacita.

Zájemci o výrobky a služby společnosti Regno jsou srdečně zváni do některé ze vzorkových prodejen, případně je možné zajistit prohlídku výrobního závodu ve Slaném nebo některé z referenčních staveb.