Regno: Plastová okna » O společnosti » Proč si vybrat REGNO?

Proč si vybrat REGNO?

Ryze český výrobce

22 let zkušeností

Nabídka komplexních služeb "na klíč"

Záruka 84 měsíců na výrobky společnosti

 

Společnost Regno s.r.o. je ryze českým výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří bez vlivu zahraničního kapitálu, který působí na českém trhu již od roku 1992.

Při výrobě plastových oken a dveří využíváme od svého vzniku v roce 1992 značkový profilový systém TROCAL od německé firmy  PROFINE a značkové německé kování SIEGENIA. Profilový systém TROCAL se navíc může „pochlubit" nejdéle prakticky ověřenou životností v délce 55 let, protože první sériově vyrobené plastové okno na světě bylo vyrobeno v roce 1954 a bylo to okno systému TROCAL.

Od 1. ledna 2009 jako jedni z prvních na českém trhu vyrábíme „Okna nové generace" ze systému TROCAL 88+, která se vyznačují bezkonkurenčními tepelně-technickými a statickými vlastnostmi a v poměru „cena/výkon" nemají na tuzemském trhu dosud srovnatelnou konkurenci.

Při výrobě hliníkových oken a dveří využíváme německý profilový systém HEROAL. 

Vybrané výrobky společnosti Regno jsou zapsány do Seznamu schválených výrobků a technologií dotačního programu Zelená úsporám a společnost Regno je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů.

Nejnáročnější (a ze strany zákazníků nejdůkladněji sledovaná) je výměna oken za provozu. Pro takovéto výměny oken „na klíč" v obydlených objektech (bytech či kancelářích) si firma Regno za dobu své existence vytvořila propracované know-how takovýchto výměn, které díky svým zkušeným a speciálně školeným montážním partám v praxi široce a úspěšně aplikuje. Výměny oken v bytových domech provádíme výhradně prostřednictvím vlastních zaměstnanců společnosti REGNO - MONT s.r.o. nebo prostřednictvím speciálně školených montážních skupin a zásadně nevyužíváme cizích státních příslušníků. O stoprocentně  profesionálním přístupu svědčí množství děkovných dopisů oceňujících hladký a bezproblémový průběh rekonstrukcí.

Bytovým družstvům a SVJ nabízí společnost Regno speciální dodací podmínky a množstevní slevy.

Firma Regno v současné době disponuje dvěma automatickými výrobními linkami pro výrobu pravoúhlých plastových oken, výrobní linkou pro speciální produkci (šikminy, vstupní dveře, posuvné dveře ...) a výrobní linkou pro výrobu hliníkových oken a dveří. Pracovní kolektiv firmy Regno tvoří cca 60 zaměstnanců a je složen z inženýrů, techniků, obchodníků, pracovníků ve výrobě a v montáži atd. Výrobní areál ve Slaném včetně technologického vybavení je plně ve vlastnictví společnosti. Současná výrobní kapacita firmy v jedné směně činí cca 180 oken denně a tomuto objemu výroby je přizpůsobena i montážní kapacita.

Zájemci o výrobky a služby společnosti Regno jsou srdečně zváni do některé ze vzorkových prodejen, případně je možné zajistit prohlídku výrobního závodu ve Slaném nebo některé z referenčních staveb.