Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs/www.regno.cz/home/www/admin/config/global_browse.php on line 15
Regno: Plastová okna: Žaluzie a sítě

Regno: Plastová okna » Plastová okna » Žaluzie a sítě

Žaluzie a sítě

 

Vnitřní horizontální hliníkové žaluzie a sítě proti hmyzu nabízíme od společnosti CLIMAX, která je předním výrobcem stínící techniky v Evropě a na českém trhu působí již od roku 1993.

Vnitřní hliníkové žaluzie

Představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Nejpoužívanějším typem vnitřních žaluzií je typ Design klasik - IDK. Ovládání je zajištěno řetízkem, který zabezpečuje vytahování i naklápění lamel, přičemž dle typu lamel má zákazník na výběr až z 59 barevných odstínů. Žaluzie je možné objednat též v domykavém (celostínícím) provedení.

Sítě proti hmyzu

Pro použití do plastových oken nabízíme Sítě proti hmyzu s límcem. Rám sítě je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech přizpůsobených konkrétnímu rámu okna.