Plastové dveře

Plastové vchodové dveře vyrábí a dodává společnost Regno ze značkového německého profilového systému TROCAL.

Pro výrobu hlavních vchodových dveří (HT dveře) využíváme vstupní rám a vstupní křídlo,tj. nejmasivnější profily, které jsou k dispozici. Samozřejmostí je vyztužení křídla masivními, uzavřenými a podélně svařovanými ocelovými výztuhami tloušťky 2,5 mm. Extrémní  stability a torzní tuhosti je dosahováno nejen uvedenými profily a výztuhami, ale i důsledným používáním svařovatelných rohových spojek, které mají za úkol pevné a velkoplošné spojení ocelových výztuh ve všech rozích.

Každé křídlo hlavních vchodových dveří standardně vybavujeme 3 ks značkových německých závěsů Dr. Hahn KT-N, které jsou špičkou ve svém oboru, jejich těla jsou frézovaná z jednoho kusu a bez demontáže křídla jsou seřiditelné v 6 směrech. Všechny závěsy jsou šrobouvány do ocelové výztuhy křídla a rámu.

   

Podle provedení a účelu dělíme dveře na hlavní, vedlejší a balkonové.

Hlavní vstupní dveře (HT dveře) standardně osazujeme automatickými samozamykacími tříbodovými zámkovými lištami GU v mechanickém či elektromotorickém provedení.

Pro méně frekventované vstupy nebo vnitřní dveře nabízíme tzv. vedlejší vstupní dveře (BT dveře), které lze ovšem též vybavit závěsy Dr.Hahn, samozamykacími zámkovými lištami GU a dalšími prvky shodnými nebo velmi podobnými s hlavními vstupními dveřmi.

Nejlevnějšími „dveřmi" v sortimentu společnosti jsou balkonové dveře, které přestože z technického hlediska jsou pouze „velkým oknem", uspokojí v řadě případů požadavky zákazníků, a to za méně než 50% ceny hlavních vchodových dveří.