Posuvné dveře PSK

Paralelně posuvné a výklopné dveře PSK PORTAL

Světlo, vzduch a volnost pohybu

                   

Posuvné dveře k Vám do obývacích prostor domu přináší zahradu, terasu nebo balkon a zajišťují tak velkorysou úpravu obytných prostor. Paralelně posuvné a výklopné dveře Vám nabízíme ve dvou provedeních, a to:

PSK Portal 200 - Z PLUS

Výhoda kování s nuceným ovládáním spočívá hlavně v lehkosti ovládání velkých a těžkých křídel (až do 200kg), které je možné sklopit a zavřít i bez vynaložení větší fyzické námahy. Posuvné křídlo se otevírá jednou rukou pomocí ergonomicky tvarované kliky. Prvním otočením kliky o 90o do vodorovné polohy se křídlo vyklopí, dalším otočením kliky o 45o dolu se křídlo odjistí do posuvné pozice a je možné jej lehce odsunout na stranu.  Stejně tak lehké je i zavření křídla ze sklopené polohy bez nutnosti tlačit na křídlo oběma rukama. Tento typ kování standardně používá integrované hřibové čepy ve všech rozích a zabezpečuje tak vyšší úroveň bezpečnosti.

PSK Portal 160 PLUS

Paralelně posuvné a výklopné kování bez nuceného ovládání umožňuje ovládat křídla až do hmotnosti 160 kg a je vhodné zejména pro malá a středně velká křídla posuvných dveří.